Yabancı Bakıcı ne kadar maaş alır?

Yabancı bakıcı ve hizmetçi temizlikçi fiyatları en düşük 12.000 ₺ den başlayarak 19.000 ₺ ye kadar çıkabilmektedir. Evde yabancı yatılı ve temizlikçi çalıştırmak isteyenler zaten bu fiyatları bilir. Tüm çocuk sahibi ebeveynler çocuklarının iyi yetişmesini ve iyi derecede bir yabancı dil konuşmasını ister. Özellikle de enternasyonel bir dil olan ingilizceyi. 12.500 TL – 19.500 TL arası değişir. Mesleğinde başarılı ve iyi bir filipinli bakıcı sayesinde çocuğunuz kısa sürece ingilizce konuşmaya başlayabilir. Dünyanın pek çok ülkesinde filipinli bakıcılar, filipinli dadılar aileler tarafından aldıkları eğitimler ve çocuklara sundukları bilgiler, tecrübeleri ve tecrübelerinden dolayı çok tercih edilir. Bunun en önemli sebeplerinden biriside disiplinli olmalarıdır. Filipinli bakıcı ücretleri 800 $ dan başlayarak, filipinli çocuk bakıcısı‘nın bilgi birikimi, eğitimine ve dil bilgisine göre değişmektedir. Bu değerleri sizde kıymetli buluyor ve filipinli bakıcı arıyorum diyorsanız, doğru adrestesiniz.

Türkiye’de Yatılı bakıcı fiyatları

2023 yılında bakıcı fiyatları (maaşları) 600 $ – 1500 $ arasındadır. Yabancı Yardımcılar içerisinde Filipin ve Nepalli elemanlarımız, çalışkan, sorumluluk sahibi ve disiplinli olmaları, iyi İngilizce bilmeleri ve seneler içinde hizmet piyasasında edindikleri tecrübe sayesinde dünyanın pek çok ülkesinde yabancı çalışan olarak tercih edilir. Yurt dışında hasta bakımı ve yaşlı bakımı konularında özel eğitim almış olan uzman hasta bakıcı bulunabilmektedir. Bu eğitimleri almış ve sertifika sahibi yabancı hasta bakıcı, yardımcı ve yabancı bakıcılara “Caregiver” terimiyle tanımlanmaktadır. Filipinli bakıcıları ülkemize getirmeniz için pek çok prosedür bulunur. Bunlar ilki olarak karşılıklı yönde anlaşma yapılması gerekiyor. Sponsor yazıları ve yanınızda bakıcı olacak çalışacağına dair evraklar olduktan sonra öncelikle Türkiye vizesi alması gerekiyor. Türkiye vizesi satın aldıktan sonra ise ülkemize gelip burda Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının istediği evraklar toplanmalı ve burda çalışması için çalışma izni ve gerekli prosedürlerin hepsi sağlanması gerekiyor. Bütün bu prosedürler sağlandıktan sonra Filipinli bakıcı yanınızda SSK lı olarak çalışmaya başlayabilirler.

Yabancı dil konuşan bakıcı ücret listesi

Yabancı yatılı bakıcı fiyatları nasıl belirlenir?

12.000 ₺, 13.000 ₺, 14.000 ₺, 15.000 ₺, 16.000 ₺, 1.700 ₺, 18.000 ₺, 19.000 ₺ arasında değişir. Hasta bakımı ve yaşlı bakımı gibi titizlik ve beceri isteyen işler konusunda özellikle Filipin ve Nepal uyruklu yardımcılardan destek almak hayatınızı mutlaka kolaylaştıracaktır. Belli bir yaşın üzerinde olan insanların gerekli bakımı için Nepalli Yardımcı adaylarımızı şeçmenizi öneririz. Hasta bakımı için ise hem Filipinli hem de Nepalli yardımcı ve bakıcılar çok daha iyi destek verecekledir. Yurt dışından gelen ya da gelecek hasta bakıcıların Türkçe bilmediğini özellikle vurgulamak isteriz. Özellikle iletişim sorunu yaşamamanız için ailenizde ingilizce konuşan bir aile ferdinin ya da yardımcınızın olmasına lütfen önem verin. Türkiye’de yasal düzenlemeler yeterli olmadığı için bugüne dek pek çok aile kaçak yabancı hasta ve yaşlı bakıcı çalıştırmak mecburiyetinde kalmıştır.

Yatılı bakıcı maaşları

2023 yılı itibarıyla, 600 dolardan başlayan fiyatlarla Türkiye’de yabancı yatılı bakıcı çalıştırabilirsiniz. Türkiye’de en az yatılı bakıcı maaşı 600 dolardan en fazla ise 1500 dolara kadar çıkabilmektedir. Çalışma Bakanlığı’nın Şubat 2012’de yayınını yaptığı yönetmelik sayesinde artık yabancı bakıcılar yasal olarak çalışma hakkına sahip olmuşturlar. Tüm ebeveynler çocuklarının iyi yetişmesini ve iyi derecede ingilizce konuşmasını ister. Mesleğinde başarılı ve iyi bir filipinli bakıcı sayesinde çocuğunuz kısa sürece ingilizce konuşmaya başlayabilir. Dünyanın pek çok ülkesinde filipinli bakıcılar, filipinli dadılar aileler tarafından aldıkları eğitimler ve çocuklara sundukları bilgiler, tecrübeleri ve tecrübelerinden dolayı çok tercih edilir. Bunun en önemli sebeplerinden biriside disiplinli olmalarıdır. Filipinli çocuk bakıcı fiyatları için bize ulaşabilirsiniz.

Bunları da sevebilirsiniz

Yabancı Bakıcı ne kadar maaş alır?” için 2 yorum

Bir cevap yazın