Oturma izni ikametbaşvurusu yapmak isteyen yabancı ülkenin vatandaşları hangi yolalrıizleyecektir? Yabancılar Türkiye’de hangi şartlarda ikamet izni almaktadır. Ülkemize resmi olmayan yollarla girmiş olan yabancılar oturma izni ikamet başvurusu yapabilir mi? Kağıthane’de oturma izni almak isteyen yabancıların Göç İdaresi Resmi Web Sitesi https://e-ikamet.goc.gov.tr/ adresinden ikamet izni başvurusu yapılabilmektedir. Resmi olarak Türkiye’ye giriş yapanlar buraya başvuru yapabilir.

Kağıthane İkamet İzni Başvurusu Yapma

İkamet izni başvurusu için online ranevu sistemine giriş yaparak randevu formu almanız yeterlidir. Oturma izni randevuları internet sitesi üzerinden alınır. Yabancının bilgilerini doğru olarakdoldurması önem arz etmektedir. Randevu alırken biometrik bir foto kullanmanız gerekmeketdir. Kağıthane’de yabancıların oturma izni işleri için resmi web sitesi randevu sistemine girişyapması gereklidir.

Yabancılara ikamet izni başvusu yapma Kağıthane

Kağıthane Yabancı Danışmanlık Ajansı

İkamet izni başvuruları internet üzerinden yağılır. Yabancının oturma izni için pasaportu ve adersi yeterlidir. Yalnız Yabancılara özel sağlıksigortası ve bir foto almanız gerekmektedir. Oturum izni başvurusu bittiği zaman başvuru formunun bir çıktısını almayı unutmayınız. Önemli not; randevu tarihinde göç idaresinde olmanız gerekmeketdir.

Kağıthane yabancı çalışma izni başvurusu

Kağıthane’de oturan yabancılar ikamet izni kartı ile çalışma izni alabilirler. Çalışacağı yerin kriterleri uygun ise çalışma izni başvurusunda bulunmanızda bir sakınca yoktur. Oturma izni ve Çalışma izni ile alakalı bilgi almak için 157 nolu telefonu arayarak sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Kağıthane Yabancılara Oturma İzni

Bir cevap yazın