Yabancıların Tedavi görecekler adı altında ülkeye giriş yapabilirler. Tedavi amaçlı davetiye nasıl hazırlanır ve nereye gönbderilir. Yabancılar tedavi amaçlı Türkiye’ye gelemk için hangi belgeleri hazırlar. Yabancıya hastandene tadavi amaçlı davetiye göndermek için neler yapılır. Yabancılara hastanelerden tedavi amaçlı davetiye mektubu amak için tedavi süresini gösteren hastanenin başhekimi tarafından imzalanmış kaşeli veya mühürlü antetli kağıda yazıaln bir yazı olmalıdır. 

Hastaneden yabancıya tedavi amaçlı davetiye gönderme

Tedavi görülecek kamuya bağlı ya da özel hastanelerden alınacak, hastaneye giriş kaydının yapıldığına ve tedaviye başlandığına dair belge (Tedavinin süresini göstermeli, başhekim ve bir hekim tarafından imzalanmış ve kaşeli/mühürlü olmalı)

Türkmenistan’a tedavi amaçlı hastane davetiyesi gönderme

Türkmenistan’dan birinin Türkiye’ye gelemsi için teavi amaçlı davetiye gönderilebilir. Yabancılar tedavi amaçlı Türkiye’ye gelemk için hangi belgeleri hazırlar. Yabancıya hastandene tadavi amaçlı davetiye göndermek için neler yapılır. Yabancılara hastanelerden tedavi amaçlı davetiye mektubu amak için tedavi süresini gösteren hastanenin başhekimi tarafından imzalanmış kaşeli veya mühürlü antetli kağıda yazıaln bir yazı olmalıdır. 

Deport olan yabancılar tedavi amaçlı gelebilir mi?

Özbekistan’a hastanden tedavi amaçlı davetiye gönderimi

Özbekistan vatandaşına hastaneden tedavi amaçlı davetiye hazırlyarak buraya getirebilirsiniz. Tedavi görülecek kamuya bağlı ya da özel hastanelerden alınacak, hastaneye giriş kaydının yapıldığına ve tedaviye başlandığına dair belge yani Tedavinin süresini göstermeli, başhekim ve bir hekim tarafından imzalanmış ve kaşeli/mühürlü olmalıdır. 

Azerbaycan vatandaşına hastaneden tedavi amaçlı davetiye 

Azeri vatandaşlarının bir sağlık sorunu vara hastanelerden davetiye gönderimi yapabilirsiniz. Tedavi görülecek kamuya bağlı ya da özel hastanelerden alınacak, hastaneye giriş kaydının yapıldığına ve tedaviye başlandığına dair belge (Tedavinin süresini göstermeli, başhekim ve bir hekim tarafından imzalanmış ve kaşeli/mühürlü olmalı)

fuhuştan deport edilen. bayan ne zaman dönebilir? hakkınızda yasal işlemler var ise 5 veya 10 yıl deport yapılır. farklı koşullarda gelmek için 157 yi arayarak bilgi alabilirsiniz. Hakkında yanlışlık ile bu deport yapılmış ise dava yolu açıktır.

Deport olan yabancılar tedavi amaçlı gelebilir mi?

Bir cevap yazın