Pendik Göç idaresine nasıl gidebilirim?

Pendik Göç idaresi nerede? Pendik ilçe grup başkanlığı göç idadesine gitmek için nereden gideceğiniz önemlidir. Pendik Göç idaresine Avrupa yakasında gelecekler metrobüs ile Uzunçayır’a gelerek oradan metroya biner ve son durak Tavşantepe’de inerek sahil tarafından metrodan çıkarsa 150 metre aşağıda Pendik Kaymakamlığı içinde Göç idaresine ulaşabilir.

Pendik Göç idaresi adresi nedir? Nasıl gidebilirim?

Pendik Göç idaresi yabancılara hizmet veren ikamet izni belgeleri alan bir kurumdur. Pendik Göç idaresine gitmek için Tuzla istikametine Metro ile ulaşım vardır. Pendik Göç idaresine gitmek için Uzunçayır’dan Gebze Harem minibüsleri ile Gebze istikametine gidilir ve TAVŞANTEPE ‘de inilir. 

Pendik Göç idaresi hangi otobüs gidiyor? 

pendik göç idaresi, pendik göç idaresine nasıl giderim otobüs metro

Pendik Göç idaresine gitmek için Uzunçayır’dan metroya binerek ve yine Uzunçayır’dan 130, 130 A, 130 Ş, otobüslerine binilerek Tavşantepe durağında inilir. Avrupa yakasında gelmek için Yenikapı metro istasyonundan Ayrılık çeşmeye gelinir oradan Metro’ya binilerek Tavşantepe ‘de inilmelidir. Pendik göç idaresi hangi durakta?, Pendik göç idaresi hangi otobüs gider?, Pendik Kaymakamlığı hangi otobüs gider?, Pendik Göç İdaresi adresi, Pendik Göç İdaresi, Pendik Göç İdaresi telefon numarası, Pendik Göç İdaresi Müdürlüğü, Pendik yabanci Toplama MERKEZİ, pendik kartal, maltepe, sultanbeyli tuzla göç idaresi, Pendik Göç İdaresi randevu alma, Pendik Göç İdaresi Çalışma saatleri,

Tavşantepe’ye gelince sahil tarafına doğru 100, 150 metre yürüme mesafesinde Pendik Göç idaresine ulaşılır. 
Pendik Göç idaresi Cumartesi ve Pazar günü açık değil-dir. Kaynarca ile Pendik köprüsü arasında bulunmaktadır. 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın