Arnavutköy yabancılara ikamet izni

Arnavutköy’de oturan veya çalışan yabancılar ikamet izni alabilir veya ikamet izni uzatabilir. Yabancıların ikamet iznini uzatacağı yer bellidir. Yabancılar ikamet izni almak veya ikamet izni uzatmak için göç idaresinin resmi web sitesini kullanmalıdırlar. https://e-ikamet.goc.gov.tr/ bu web sitesi üzerinde ikamet izni başvurusu yapılabilir veya uzatma başvurusu için işlem yapılabilmektedir.

Türkiye’ye gelen yabancılar vize ile giriş yaptı ise oturma izni başvurusu hakkı bulunur. Arnavutköy’de oturma izni firmaları. Yabancılar oturma izni başvurusu için e ikamet sistemini kullanarak oturma izni uzatabilir. Oturma izni başvuru aldıktan sonra randevu gününde ilgili göç idaresine gitmeniz gerekir.

Yabancılara oturma izni danışmanlık Arnavutköy

Arnavutöy ilçesinde oturma izni danışmanlık hizmeti veren resmi kurumlar olabilir. Siz ikamet izni başvurusu yapmak isterseniz yıkarıda verilen web sitesi üzerinden randevu alabilirsiniz. Oturma izni başvruusu bittiği zaman formu çıktı almayı ve saklamayı unutmayınız.

Arnavutköy yabancılara ikamet izni
  • Oturma izni için randevu ve sigorta alma
  • İlk başvuru yapanlar için ikamet izni vize harç fiyatları
  • Oturma izni harç tutarı
  • Kart ücreti ödemesi
  • Noter onaylı kira sözleşme onayı

Arnavutköy’de oturan yabancılar e ikamet goc gov tr adresine giriş yaparak ikamet izni başvurusunu yapabilirler. Oturma izni başvruusu yapamıyorsanız bir yakınızdan destek alınız. Veya 157 yi arayarak bilgi alınız.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın