Avcılar yabancılara ikamet başvurusu

Yabancılara Avcılar’da oturma izni başvrusu. Türkiye’ye turizm veya farklı amalarla giriş yapan yabancı ülke vatandaşı vize süresi dolmadan ikamet izni başvurusu yapabilir. Avcılar ilçesinde İkamet izni başvurusu yapmak isteyen yabancılar nereden başvuru ve randevu alabilir. Bir yakınınız veya arkadaşınız Türkiye’ye geldi ve vize süresi halen bitmedi ise kendisine oturma izni başvurusu yapabilirsiniz. Avcılar’da yabancılara oturma zini alma yeri; https://e-ikamet.goc.gov.tr/ Bu resmi web sitesi üzerinde durumunuza uygun randevu alabilirsiniz.

Yabancılara oturum izni alma Avcılar

Oturum izni başvurusu yapmak için yabancının ülkemize girş yaptığı tarihten itibaren vize süresinin geçmiş olmaması gereklidir. Yabancılara oturum izni almak için göç idaresi web sitesi kullanılır. Bu web sietsi üzerinden ikamet izni alma ve uzatma işlemlerinizi rahatlıkla yapmanız mümkündür.

Avcılar’da oturma izni başvurusu işlemlerinizde size 1 adet vesikalık foto ve yabancılara özel sağlık sigortası gereklidir. Bunlar yanınızda olursa oturma izni başvurusu veya uzatma başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz. Avcılar bölgesinde ikamet eden yabancı ülke vayandaşları online olarak ranndevu alabilirler. Randevu alırken bilgilerinizi doğru bir şekilde doldurmanız önemlidir.

Avcılar ikamet izni, Avcılar oturma izni alma, Avcılar ikamet izni uzatma, Avcılar yabancı danışmanlık, Avcılar yabancılara oturum alma, Avcılar'da ikamet izni başvuru, Avcılar oturma izni sigorta, Avcılar yabancılara danışmanlık firması, Avcılar e ikamet,

İkamet izni başvrusu için gereken belgeler listesi

  • Oturma İzni Başvuru Belgesi
  • Yabancılar için sağlık sigortası
  • İlk kez ikamet izni alacaklar için (Vergi Numarası alınması)
  • Başvuru Formu üzerinde yazan vize harcı ödenmiş makbuzu
  • Başvuru formu üzerinde yer alan kart aidatı ödeme makbuzu
  • Son altı ay içinde çekilmiş 4 adet resim
  • Noter onaylı kira kontratı veya Adres yerleşim belgesi
  • Pasaportun işlem gören sayfalarının fotokopileri

Yabancılar oturma izni hakkında bilgi veya ikamet izni sorunları için 157 yi arayabilirler. Avcılar’da oturma izni danışmanlık için 7/24 buradan bilgi alabilirsiniz.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın