Harmandalı Geri Gönderme Merkezine nasıl gidilir?

İzmir Harmandalı Geri Ggönderme Merkezine ülkemizde kaçak olan yabancılar toplanmaktadır. Harmandalı toplanma merkezi kaçakların, vize ihlali yapanların veya ülkemize kaçak yolalrla giriş yapanların alındığı yer olarak bilinir. Türkiye’ye kaçak yollarla giren veya vize ihlali yapan yabancılar geri gönderme merkezi kamplarına alınırlar. İzmir Harmandalı geri gönderme merkezi telefon numarsı; 0 (232) 402 44 62 Bu telefon numaralarını kullanarak Harmandalı Geri Gönderme merkezine ulaşabilirsiniz. 

Harmandalı geri gönderme merkezinin adresi ise Cumhuriyet Mah. Harmandalı Mevki 9685 Sk. No:2 ÇİĞLİ/İZMİR olarak bilinir. Bir yakınızın veya tanıdığınız göz altına alındı veya kaçak olarak çeşitli sebeplerden yakalandı ise bu telefonlardan bilgi alabilirsiniz.

Harmandalı Geri Gönderme Merkezine nasıl gidilir?

Harmanlılı Yabancıları Toplama Merkezi

Kaçak olarak yakalanan yabanacılar geri gönderme merkezlerinde tutulmaktadır. Harmaldalı geri gönderme merkezi ise İzmir veya yakın illerde yakalanan yabancıların toplandığı bir alandır. Bu toplama alanlarında yabancılar için zor bir süreç başlar. Çoğu yabancının sınır dışı edildiği bilinmektedir. İzmir bölgesinde yakalanan kaçak yabancılar veya oturma izni olmayanlar için toplanan yerdir.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın