Yabancı Danışmanlık Şirketleri

Yabancılara ikamet izni alma danışmanlık firmaları bulunmaktadır. Başvuru yapmayı bilmiyorsanız, İşlerinizi yaptırırken resmi firmalarla irtibat kurabilirsiniz. E ikamet randevusu göç idaresi web sitesi üzerinden alınmaktadır. Türkiye’de yabancılara oturma izni alma, ikamet izni uzatma, çalışma izni başvurusu, sağlık sigortası kesme, e ikamet sisteminden randevu alma alanlarından hizmet verilmektedir. 

İstanbul’da oturma izni danışmanlık hizmetleri alabilirsiniz. 7/24 online randevu alabilirsiniz. Yabancılara danışmanlık veren firmalarla çalışmak istemiyorsanız e ikamet sisteminden online randevu alabilirsiniz. https://e-ikamet.goc.gov.tr/

İkamet İzni Danışmanlık Firmaları

Oturma İzni Danışmanlık randevu işlemleri internetten yapılmaktadır. E-ikamet sisteminden randevunuzu alabilirsiniz. Adınıza oturum almak istediğiniz süreyi kapsayan yabancı sağlık sigortası olması gereklidir bu sigortanın poliçe bilgilerini de sisteme kayıt etmeniz gereklidir.

Yabancı Danışmanlık şirketleri

Bütün bilgileri tamamladıktan sonra size randevu yeri günü ve saati bildirilir başvuru formunuz 4 sayfadan oluşur. Başvuru yapınca çıktı almayı unutmayınız. Bunu yazıcıdan yazdırmanız gereklidir daha sonrasında oturum almak için gerekli olan evraklar ile randevu tarihinizde göç idaresine giderek dosyanızı teslim edebilirsiniz. Yabancı Danışmanlık, Yabancı Danışmanlık şirketleri, Yabancı Danışmanlık şirketleri İstanbul, oturma izni Danışmanlık, Yabancılara ikamet izni alan firmalar, Göç Danışmanlık şirketleri.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın