Sultanbeyli Oturma İzni, İkamet Alma

Oturum izni randevu başvurularınızı internet üzerinden yapabilirsiniz. Türkçe bilenler için Türkçe panel veya farklı dillerde seçenekler vardır. Sultanbeyli ilçesinde ikamet izni alacak yabancılar için göç idaresi web sitesi üzerinden randevu alınmaktadır. Randevunuzu online olarak alabilir randevu tarihinde göç idaresine gidebilirsiniz. https://e-ikamet.goc.gov.tr/ adresi üzerinden şimdi randevunuzu alınız.

Sultanbeyli yabancı danışmanlık

Yabancıların ülkemizde ikamet izni başvuruları için vize süreleri bitmeden oturma izni alması gerekir. Oturma izni almayan ve vize ihlali yapanlar oturum izni başvurusu yapamazlar. Vize muafiyet süreniz bitmeden önce oturma izni alacakların başvuru yapması gerekmektedir. Oturma izni ikamet başvurularınızı online olarak erkenden alınız. Oturum randevusu zaten internet web sitesi üzerinden alınır. Bir resim ve sigorta ilk önce size yeterlidir.

Yabancılara ikamet izni başvurusu Sultanbeyli

Yabancı çalışma izni alma Sultanbeyli

İşyeri sahipleri veya evde bakıcı olarak işe yabancı almak isteyenlerin kişiye çalışma izni yapması için yabancıların oturum izni kimliği olması şartı aranır. Oturma izni olmayan yabancıya sığınma ve mülteci kartı olanlar hariç çalışma izni yapılmaz. İkamet izni tezkeresi çalışma izni için gereklidir. Oturma izni başvuru için 24 saat boyunca randevu alabilir çalışma izni randevunuzu internet üzerinden online alabilirsiniz.

Sultanbeyli’de kaçak olan mülteciler

Sultanbeyli’de ikamet eden ve ülkemize kaçak yollarla girenler ikamet izni alamazlar. Sadece sığınma, mülteci veya insani ikamet başvurusu yapma hakları vardır. Bütün bu işlemlere göç idaresi bakmakatdır.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın