Yabancıları Geri Gönderme Merkezi Tuzla

Vize ihlali yapan, oturma izni olumsuz değerlendirilen ve Türkiye’ye kaçak yollarla gelen yabancılar polis kontrol noktalarında veya genel aramalarda yakalanan yabancılar Tuzla Toplama Merkezine götürülmektedir. Tuzla toplama merkezine götürülen yabancılar için buradan başka illere sevk edildiği sanılmaktadır. Tuzla geri gönderme merkezine oturma izni başvurusu yapmış olanlar için gerekli kontrollerin yapıldığı zaman bırakılabilmektedir.

Tuzla Yabancıları toplama merkezi Nerede; Tuzla geri gönderme merkezi Tepeören’de bulunmaktadır. Tuzla geri gönderme merkezlerine götürülen yabancıları telefonlarına ulaşılamaz, genelde yetkili memurlar telefonlarını toplamaktadırlar.

Tuzla Geri Gönderme Merkezi Telefonu

İstanbul Tuzla Geri Gönderme Merkezi telefon 157 bu telefon numarasından Tuzla geri gönderme merkezi hakkında bilgi alabilirsiniz. Tuzla Tepeören yabancı toplama kamplarına alınan yabancılar ile telefonla konuşmanız çok zordur. Ancak birinci derece yakını veya bir avukat aracılığı ile görüşme yapılmakatdır.

Tuzla Yabancıları Geri Gönderme Merkezi

Tuzla Geri Gönderme Merkezi nasıl gidilir?

İstanbul’un Tuzla ilçesinin Tepeören Mahllesinde yer alan yabancılar tutulduüğu geri gönderme merkezlerine Tersane köprüsünden 133 AK otubüsleri geçmektedir. Kendi özel arabası ile Tuzla Yabancı Toplama Merkezine gitmek isteyenler ise Kaynarca’dan Tuzla istikametine devam ederek Esenyalı sapağında içeri girerek Aydınlı Mahallesinden geötikten sonra Tepeören yabancı toplama merkezine ulaşabilirler. Tuzla Tepeören Geri Gönderme Merkezi >>

Tepeören Yabancı Geri Gönderme Merkezi; Tuzla ilçesinde bulunan Tepeören Mahallesinde bulunmaktadır. Burada yakalanan yabancıların telefonlarına el koyulmaktadır.

Bunları da sevebilirsiniz

Yabancıları Geri Gönderme Merkezi Tuzla” için 3 yorum

Bir cevap yazın