Türkiye’de yatılı bakıcı olarak Türkmenistan, Özbekistan, Azerbaycan, Kırgızistan, Gürcistan, Moldova , İran vatandaşlarına 6.000 ₺ ile 8.000 ₺ arası bir fiyat verilmektedir. İngilizce bilen yabancı yatılı bakıcı fiyatları ise; 1.000 $ ile 1.500 $ arasında değişiklik göstermeketdir. Türkiye’de en düşük yatılı bakıcı çalıştırma ücretleri 6.000 ₺ den başlamaktadır. Yabancı yatılı balıcı fiyatlar askari ücretin 1,5 katı yükseğinden ödenmeldir. Türkiye’de yabancı yatılı bakıcı çalıştırmak için resmi çalışma izni yapmanız önemlidir. 

Yabancı Hasta Bakıcı Fiyatları 2022

Resmi danışmanlık firmaları ile temasa geçildiğinde bir bir yabancı hasta bakıcı (yatılı) size önereceği en düşük hasta bakıcı fiyatları 6.500 ₺ – 7. 500 ₺ arasında olacaktır. Yabancı bakıcılar haftada bir gün izin kullandığı ve sürekli hastanın yanında kaldığı için maaşları biraz yüksek olmalıdır. İyi yabancı hasta bakıcı çalıştırmak için 6.500 ₺ yi gözden çıkarmanız gerekmektedir. Ev hizmetlerinde çalıştırmak istediğiniz yabancılara çalışma izni yapmaktayız. 

Evde yabancı Çocuk Bakıcı Fiyatları

Yabancı çocuk bakıcı ücretleri en düşük 7.000 ₺ den başlamaktadır. Evde yatılı bakıcı çalıştırmak istiyorsanız size en uygun elemanları bulmaktayız. Yatılı hasta bakıcı, yatılı bebek bakıcısı, yatılı çocuk bakıcısı, yatılı yaşlı bakıcı, ev işlerine yardımcı vb alanlarda sizlere en iyi bakıcıları buluyoruz. Alacağınız yabancı bakıcılara çalışma izni yapabilirsiniz. Yabancılara çalışma izni yapacak olanlara Türkiye Cumhuriyeti Devleti 24 ay SGK ödemelerinde teşvik vermektedir. Bir İngilizce bilen yabancı çocuk bakıcısı fiyatları ise 1.000 $ dan başlamaktadır. 

Yabancı yatıtı yardımcı fiyatları 2022

yapacağı işe göre 7.000 ile 9.000 ₺ arasında çalışmaktadır. Yabancı (oturma izni olan) Çalışma izni yaptırabilecek yabancı ülke vatandaşları ile sizlere buluşturmaktayız. Yatılı hasta bakıcı işleriniz için bizi aramanız yeterli. Yatılı hasta bakıcı eleman temini yapılmaktadır. Güvenilir alanında deneyimli referans verecek yatılı veya gündüzlü bakıcılar. Hastanızın durumuna göre özel hasta bakıcılar gönderiyoruz. Hasta Bakıcı alanında sizlere kalifiye elemanlar vermekteyiz. Hastanızın durumuna göre daha önce benzer işlerde çalışmış bakıcılık konusunda deneyimli referans verebilecek yatılı hasta bakıcılara çalışma iznide yapılmaktadır. Kendinizi ve bakılacak olan yakınınızın güvenliği ve çalışanında resmiyete kavuşması için Ulusarası İş gücü kanunana uygun olarak çalışma izni yaptırmanızı ravsiye etmekteyiz. 

Türkiye’de yabancı bakıcı fiyatları

Bir cevap yazın