İstanbul Tuzla Geri Gönderme Merkezi iletişim

Kaçak olan yabancıların tutulduğu Tuzla Tepeören geri gönderme merkezi. Bir yakınınız kaçak olarak yakalandı ise 157 yi arayarak bilgi alabilirsiniz. İstanbul’da yakalanan oturma izni olmayan veya vize ihlali yapan yabancılar Tuzla’ya götürülmektedir. İstanbul’un Tuzla ilçesinin Tepeören Mahllesinde yer alan yabancılar tutulduüğu geri gönderme merkezlerine Tersane köprüsünden 133 AK otubüsleri geçmektedir. Kendi özel arabası ile Tuzla Yabancı Toplama Merkezine gitmek isteyenler ise Kaynarca’dan Tuzla istikametine devam ederek Esenyalı sapağında içeri girerek Aydınlı Mahallesinden geçtikten sonra Tepeören yabancı toplama merkezine ulaşabilirler.

Tepeören Tuzla Toplama Merkezi

Tepeören Yabancı Geri Gönderme Merkezi; Tuzla ilçesinde bulunan Tepeören Mahallesinde bulunmaktadır. Burada yakalanan yabancıların telefonlarına el koyulmaktadır. Tuzla GGM Tuzla’da bulunmaktadır. Tuzla Geri Göderme merkezine vize ihlali yapan ve kimlik kontrollerinde yakalanan kişiler götürülmektedir.

tuzla yabancı topmaka geri gönderme merkezi

İKAMET İZNİ OLMAYAN, VİZE İHLALİ YAPAN VEYA TÜRKİYE’YE KAÖAK GİREN YABANCILAR TUZLA GERİ GÖNDERME MERKEZİNDE TUTULURLAR.

Tuzla Geri gönderme merkezinde bir yakınız var ise YİMER’i arayabilirsiniz. Yabancı iletişim merkezi olarak hizmet ceren YİMER farklı dillerde iletişim imkanı sağlamaktadır. Tuzla geri gönderme merkezi telefonu için 157 yi arayarak bilgi alabilirsiniz. Tuzla GGM iletişim, Tuzla Geri GÖNDERME Merkezi, Tuzla Geri Gönderme Merkezi Adres, Tuzla Geri Gönderme Merkezi Jandarma, Tuzla Geri GÖNDERME Merkezi çalışma saatleri, Tuzla GGM yol tarifi, Tuzla Geri Gönderme Merkezi Müdürü, Tuzla yabancı Şube.

Tuzla Geri Gönderme Merkezi Nerede

Tuzla Yabancı Toplama Kampı yani geri gönderme merkezi Adresi, İSTANBUL (TUZLA) 0212 499 40 00/ İl Müd. Akfırat Mah. Süleymaniye Bulvarı 140.Cadde No:65 Tuzla/İSTANBUL

Tuzla Yabancı toplama kampı konumu için aşağıdaki linke basarak ulaşabilirsiniz.

Tuzla Yabancı Geri Gönderme Merkezi Konumu >>

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın