Türkiye’de Filipinli Bakıcı Fiyatları

Mart 10, 2022

Filipinli bakıcı Ücretleri, Filipinli dadı, filipinli bakıcı, filipinli yardımcı, filipinli çocuk ve bebek bakıcısı, filipinli hizmetçi ücretleri 1.000 $ en alt fiyattan başlatarak 2.000 $ a kadar öıakbilmekte. Filipinli bakıcılar ülkemizde gün geçtikçe daha da rağbet görmektedir. Bunun nedenleri arasında ise Filipinli dadıların çok deneyimli olması, iyi bir eğitim almış olmaları ve çok iyi derece İngilizce bilmelerinden kaynaklanmaktadır. Filipinli bakıcıların maaşları ülkemizde eğitim almış, İngilizceyi çok iyi Biren Türk bakıcılara göre maaşları daha düşüktür. Filipinli bakıcı bulmak isteyen kişiler için 2 farklı seçenek sunulmaktadır. Bunlar ülkemizde oturum ve çalışma vizesi almış olup ülkemize yerleşmiş Filipinli bakıcılardır. Ancak bunlar ülkemizde herhangi bir yasal uğraş olmayacağından maaşları biraz daha yüksektir. Diğer bir unsur ise arzu ettiğiniz niteliklerde Filipinler ile canlı görüşme yaparak kendi bakıcınızı kendiniz seçmeniz olacaktır. Filipinli bakıcıları ülkemize getirmeniz için pek çok prosedür bulunur. Bunlar ilki olarak karşılıklı yönde anlaşma yapılması gerekiyor. 

Filipinli Dadı Fiyatları Nedir?

1200 $ dan başlamakta. Sponsor yazıları ve yanınızda bakıcı olacak çalışacağına dair evraklar olduktan sonra öncelikle Türkiye vizesi alması gerekiyor. Filipinli Bakıcı Türkiye vizesi satın aldıktan sonra ise ülkemize gelip burda Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının istediği evraklar toplanmalı ve burda çalışması için çalışma izni ve gerekli prosedürlerin hepsi sağlanması gerekiyor. Bütün bu prosedürler sağlandıktan sonra Filipinli bakıcılar yanınızda SSK lı olarak çalışmaya başlayabilirler. Ülkemizdeki oturum süresi ve çalışma izni genel itibari ile işveren ve çalışan arasında yapılan protokol süresine göre verilmektedir. Sözleşmeler genelde 2 sene arasında olmakta olup 2 sene sonrasında 2 tarafında istemesi durumunda protokol koşulları tekrar belirlenip uzatabilir. Filipinli bakıcılar ülkelerine genelde senelik izinlerinde gitmekte olup bu durum yine protokol yaparken konuşmanız ve belirtmeniz gerekli olan bir durumdur. 

Türkiye'de Filipinli Bakıcı Fiyatları

Filipinli Yardımcı Fiyatları

1.000 – 1200 $ arasındadır. Filipinli çocuk bakıcısı Ülkemizde çocuklar için artık İngilizce eğitimi çok küçük yaşlarda başlamaktadır. Küçük yaşlardan itibaren İngilizce konuşma ve öğrenme dinleme ile haşin olmaktadırlar ve ilerleyen vakitler İngilizce öğrenme konusunda sorun yaşamamaktadırlar. Filipinler bakıcılar ikinci dil olarak İngilizce konuşulmasından dolayı bütün bakıcılar çok iyi İngilizce konuşabilmekte ve çocuklarınıza dil aşinalığın yanında bu dili küçük yaşlardan itibaren öğretmektedirler. Küçük yaşlarda öğrenilmesinden dolayı kariyerlerinde çok büyük avantajlar yaşamakta ve iş piyasasına girdiklerinde kolayca diğer kişiler arasında sıyrılmaktadırlar.

Filipinli Hizmetçi Ücretleri

Filipinli yardımcılar için bizi arayabilir bilgi alabilirsiniz. Filipinli yardımcı, Filipinli dadı, Filipinli bakıcıları sizinle buluşturmaktayız. Evinizde güvenli şekilde çalışacak filipinli yardımcıları sizinle buluşturuyoruz. Filipinli yardımcı almak ve görüşme yapabilmek için Firmamız ile diyaloga geçebilirsiniz. Filipinli hizmetçiEv hizmetlerinde size yardımcı olacak, yemek hazırlama ve temizlik konusunda tecrübeli elemanlarımızdan alarak fotoğrafı çalışma izni ile çalıştırabilirsiniz. Sözleşmeli Filipinli yardımcı almak için size hizmet ve çözüm sunulmaktadır. İngilizce seviyesi yüksek Filipinli yardımcılar ile çalışabilirsiniz.