Beyoğlu Yabancılara İkamet İzni Alma

İkamet izni başvurusu yapmak isteyen yabancı ülkenin vatandaşlarının dikkat etmesi gereken en önemli kural vize süresi bitmeden önce randevu almaktır. Şimdi ikamet izni randevusu nasıl ve nereden alınabilir? bu konu hakkında bilgiler verilecektir. Beyoğlu’nda ikamet eden yabancılar ikamet izni randevusunu online olarak alabilirler. https://e-ikamet.goc.gov.tr/ bu adrese giriş yaparak (Türkçe bilmeyenler için ingilizce ve farklı dillerde vardır) randevu formu oluşturabilirsiniz.

Oturma izni danışmanlık Beyoğlu

Yukarıda verilen resmi e ikamet adlı web sitesine girş yaparak ilk kez oturma izni alacaksanız o bölüme girş yaparak istenilen kişisel bilgilerinizi yazabilirsiniz. Oturma izni başvurusu yapılırken size bir mesaj gelecektir bu mesaj göç idaresinde başvuru numaranız olarak kabul edilir bu mesajı kaybetmeyiniz. Beyoğlu bölgesinde ikamet izni alacak yabancılar internet üzerinden randevu talebi oluşturabilirler. Randevu aldıktan sonra ikamet formunuzun çıktısını alınız.

Beyoğlu oturma izni, Beyoğlu yabancılara oturma izni, Beyoğlu ikamet başvuru, Beyoğlu yabancı danışmanlık, Beyoğlu oturma izni ilk başvuru, Beyoğlu yabancı danışmanlık ajansı, Beyoğlu e ikamet başvuru, Beyoğlu kaçak yabancılar, Beyoğlu oturma izni uzatma,

Yabancılara ikamet izni tezkeresi Beyoğlu, Yabancı ülke vatandaşları Beyoğlu’nda ikamet izni uzatmak için e randevu sistemine gireerk kimlik süresinin bitimine 2 ay kala oturum iznini uzatabilir. Oturma izni yeni başvuru veya uzatma yapmanız için bir tane biometrik fotonuzun hazır olamsına önem veriniz.

İkamet izni uzatma başvuru evraklar

Başvuru formu, sigorta, başvuru formu üzerinden bulunan harçların yatırılması, 4 foto, noter tastikli kira kontratı onayı yanınızda olmalıdır. Beyoğlu yabancı ikamet izni uzatma fiyatları; Yabancının ülkesine göre ikamet fiyatları değişir. İlk başvuru ve uzatmada başvuru formu üzerinden bulunan harç ları vergi dairesine yatırabilirsiniz. 80 $ ve 125 ₺ olabilmektedir.

Yabancılara Çalışma İzni Beyoğlu

Yabancı birini yanınızda çalıtırmak için yabancının ikamet izni olması şartı aranır, bunun yanı sıra en az 5 Türk vatandaşına sigorta yapma zorunluluğu vardır. Yabancılara çalışma izni yapmak için 170 i arayrak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın