Yabancı uyruklu bakıcı fiyatları

Yabancı uyruklu bakıcıların Türkiye’de resmi olarak çalışabilmesi için oturma izni olması gerekir, Çünkü oturma izni olan yabancı uyruklu bakıcıya çalışma izni yapılabilir. Türkiye’de yatılı bakıcı olarak Türkmenistan, Özbekistan, Azerbaycan, Kırgızistan, Gürcistan, Moldova , İran vatandaşlarına 4.000 ₺ – 5.000 ₺ arası bir fiyat verilmektedir. İngilizce bilen yabancı yatılı bakıcı fiyatları ise; 800 $ ile 1.500 $ arasında değişiklik göstermektedir. Türkiye’de en düşük yatılı bakıcı çalıştırma ücretleri 4.000 ₺ den başlamaktadır. Yabancı yatılı bakıcı fiyatlar asgari ücretin 1,5 katı yükseğinden ödenmelidir. Türkiye’de yabancı yatılı bakıcı çalıştırmak için resmi çalışma izni yapmanız önemlidir.

Yabancı Uyruklu Hasta Bakıcı Fiyatları

Yabancı uyruklu bakıcı için referanslı bakıcılar bulmanız gerekmekte. Resmi danışmanlık firmaları ile temasa geçildiğinde bir bir yabancı hasta bakıcı (yatılı) size önereceği en düşük yabancı hasta bakıcı fiyatları 4.500 ₺ – 5. 500 ₺ arasında olacaktır. Yabancı bakıcılar haftada bir gün izin kullandığı ve sürekli hastanın yanında kaldığı için maaşları biraz yüksek olmalıdır. İyi yabancı hasta bakıcı çalıştırmak için 5.000 ₺ yi gözden çıkarmanız gerekmektedir. Ev hizmetlerinde çalıştırmak istediğiniz yabancılara çalışma izni yapmaktayız. 

Evde yabancı Çocuk Bakıcı Fiyatları

Yabancı çocuk bakıcı ücretleri en düşük 4.000 ₺ den başlamaktadır. Evde yatılı bakıcı çalıştırmak istiyorsanız size en uygun elemanları bulmaktayız. Yatılı hasta bakıcı, yatılı bebek bakıcısı, yatılı çocuk bakıcısı, yatılı yaşlı bakıcı, ev işlerine yardımcı vb alanlarda sizlere en iyi bakıcıları buluyoruz. Alacağınız yabancı bakıcılara çalışma izni yapabilirsiniz. Yabancılara çalışma izni yapacak olanlara Türkiye Cumhuriyeti Devleti 24 ay SGK ödemelerinde teşvik vermektedir. Bir İngilizce bilen yabancı uyruklu çocuk bakıcısı fiyatları ise 750 $ ile 1.000 $ dan başlamaktadır. 

Yabancı yatılı yardımcı fiyatları 2021

yabancı uyruklu bakıcı ücretleri
yabancı uyruklu bakıcı fiyatları Görsel: https://www.care.com/

Yabancı bakıcının evinizde veya işyerinde yapacağı işe göre 4.000 ile 6.000 ₺ arasında çalışmaktadır. Yabancı (oturma izni olan) Çalışma izni yaptırabilecek yabancı ülke vatandaşları ile sizlere buluşturmaktayız. Yatılı hasta bakıcı işleriniz için bizi aramanız yeterli. Yatılı hasta bakıcı eleman temini yapılmaktadır. Güvenilir alanında deneyimli referans verecek yatılı veya gündüzlü bakıcılar. Hastanızın durumuna göre özel hasta bakıcılar gönderiyoruz. Hasta Bakıcı alanında sizlere kalifiye elemanlar vermekteyiz. Hastanızın durumuna göre daha önce benzer işlerde çalışmış bakıcılık konusunda deneyimli referans verebilecek yatılı hasta bakıcılara çalışma izni de yapılmaktadır. Kendinizi ve bakılacak olan yakınınızın güvenliği ve çalışanında resmiyete kavuşması için Uluslararası İş gücü kanununa uygun olarak çalışma izni yaptırmanızı tavsiye etmekteyiz. Yatılı bakıcı fiyatları 2021, Yarım gün bakıcı fiyatları 2021, Yaşlı bakıcı ücretleri 2021, Bakıcı fiyatları 2021, Yarım gün bakıcı fiyatları 2021, yabancı uyruklu bakıcı ücretleri ne kadar?, Bakıcı fiyatları 2022, Hasta Bakıcı ücretleri 2021, yabancı yatılı bakıcı arıyorum, yabancı bakıcı nereden bulurum?, ingilizce bilen yabancı bakıcı fiyatı, yatılı yabancı bakıcı arıyorum, Yabancı bakıcı nereden alınır?, yabancı uyruklu yatılı bakıcı arıyorum, Türkmen bayan yatılı ev işi arıyorum, Türkmenistanlı yatılı bayan elemanlar, Yatılı iş Arayan Yabancı uyruklu bayanlar, Filipinli yabancı bakıcı arıyorum, Yabancı yatılı bebek bakıcı fiyat listesi, Evde yatılı yabancı bakıcı çalıştırmak.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın